NEDEN JANE IREDALE?Hoşgeldiniz :
Sevil Onal Makyaj Sanatçısı
NEDEN MİNERAL MAKYAJ ? NEDEN JANE IREDALE? RESİM: JANE İREDALE DÜNYA MARKASI %100 MİNERAL ÜRÜNLERİN YARATICISI JANE İREDALEYE AİTTİR.Jane Iredale Ürünleri; Paraben, FD&C Boya (Sanayi Boyası), Talk, Gluten, Parfüm ve Hiçbir Kimyasal Madde İçermez.

Jane Iredale; makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilmek fikri ile yola çıkmıştır. 1994 yılında plastik cerrahlarla ve dermatologlarla birlikte yaptığı çalışmaların neticesinde, kendisine ait Renkli Cilt Bakım Ürünleri diye adlandırılan, ürün yelpazesini oluşturmuştur.

Jane Iredale günümüzde de doğaya ve cilde saygılı ürünlerinin Kalite & Güven prensibiyle çalışmalarına hekimlerin önerileri doğrultusunda devam etmektedir. Jane Iredale ürünleri; kullanıcının cildi için mükemmel kapatıcılık ve pürüzsüz dokusunun yanı sıra, zararlı UVA / UVB ye karşı da, FDA in onay verdiği iki güneş korumasını Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit i mikronize formülleriyle kullanmaktadır. Minerallerin en kalitelisi diye tabir edilen, dünyada az bulunur ve en kıymetli mineral olan Boron Nitrat ise Jane Iredale ürünlerinin cilt üzerinde tutuculuğunu artırmakta, eşit dağılımını ve kolay kullanımını sağlamaktadır. Jane Iredale için kalite, kullanılan etken maddelerin faydalı olması kadar, cilt üzerinde zarar oluşturabilecek hiçbir etken maddenin de kullanılmamasından geçer.

Jane Iredale Ürünleri;
Paraben, FD&C Boya (Sanayi Boyası), Talk, Gluten, Parfüm ve Hiçbir Kimyasal Madde İçermez.

MİNERALLERİNİN FARKI

DÖRDÜ BİRARADA

Mikronize mineral bazlarımız dört işlevi bir arada içerir. Pudra, Fondöten, Kapatıcı, Güneş Koruması ile cilt kusurlarını homojen bir şekilde gözenekleri tıkamadan örter.

GÜNEŞ KORUMASI

Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit ile formüle edilmiştir. Güneş koruması içeren bütün ürünlerimiz, Cilt Kanser Birliği tarafından önerilmektedir. Mineraller cilde fiziksel güneş korunma sağlar ve temizleyici ile arındırılana kadar ciltte kalır. Suya çok dayanıklıdır.

HIZLI VE HAFİF KAPATICILIK

Ürünü yaymak ve doldurmak amacı ile kullanılan talk pudra ve benzeri doldurucular içermediğinden ötürü mineraller size gün boyu yeterli koruma ve kamuflaj sağlar. Gün içinde makyajınızı tazelemeye hiç gerek kalmadan bakımlı ve doğal görünümünüzün tadını çıkarabilirsiniz. Mineraller konsantre pigmentler olduğu için mükemmel kapatıcı özellikleri vardır ve kamuflaj için kullanılabilmektedir.

KOMEDON YAPMAZ

Minerallerimiz gözenekleri kapamaz, cildin nefes almasını ve normal fonksiyonlarını devam ettirebilmesine olanak sağlar.

TEST EDİLMİŞTİR

Bütün ürünlerimiz Güvenlik ve Hassasiyet Testlerinden geçmiştir. Hipoalerjeniktir. Minerallerimizin içindeki Titanyum Dioksit ve Çinko Oksidin cildi yatıştırıcı ve iltihap önleyici özelliği vardır. Minerallerimiz, cansız & inorganik olduğu için asla bakteri ihtiva etmez.

KALİTE STANDARTI

Kullanılan minerallerin etkisi; en yüksek sınıf kalitede mineraller ve saf halleriyle kullanılması ve ilaç düzeyinde etki etmesi, antioksidanlar ve vitaminlerle desteklenmesi ile mümkündür.

HAYVAN DOSTUYUZ

FIRÇALARIMIZ SİNCAP, TAY VE SAMUR TÜYLERİNDENDİR. ANCAK SADECE TÜY DÖKÜLME MEVSİMLERİNDE,DÖKÜLEN TÜYLER HASSAS BİR ŞEKİLDE TOPLANIP, ÖZENLE EL İŞÇİLİĞİ İLE FIRÇAYA DÖNÜŞTÜRÜLMEKTEDİR. HAYVAN DOSTU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

 

Kurumsal Web Sitesi